Axela Photography
O SESJI NOWORODKOWEJ

O SESJI NOWORODKOWEJ

  Na sesję z Noworodkiem zapraszam w pierwszych 14 dniach życia Maluszka. Najlepszym momentem na uchwycenie kruchości i delikatności Waszego Maleństwa jest okres między 5 a 10 dniem życia. Wtedy też Maluszek ma najgłębszy sen, a jego ciałko jest wciąż bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest układanie go w pozycjach podobnych, jakie miał w brzuchu u Mamy. Najpiękniejsze zdjęcia powstają podczas głębokiego snu Maluszka. Dlatego też warte jest, aby w miarę możliwości przyszła Mama szybko zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam do rezerwacji tutaj jeszcze przed planowanym porodem z gwarancją wolnego terminu.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim studio, które jest odpowiednio przygotowane, nagrzane i doświetlone. Jeśli się zastanawiasz czy musisz wziąć jakieś ubranka, nie musisz się niczym przejmować, wszystkie ubranka oraz akcesoria są przygotowane specjalnie dla waszego dzidziusia, moje studio jest zaopatrzone w bardzo dużą ilość rzeczy szytych specjalnie dla noworodków przez najlepszych rękodzielników w Polsce i za granicą.

Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, najedzone i zrelaksowane dlatego sesję zaczynam zawsze o 10:30.

Sesja trwa od 2 do 4 godzin gdyż jej przebieg jest podyktowany aktywnością dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na karmienie i przewijanie.  Na miejscu znajduje się sofa, przewijak oraz podgrzewacz do butelek, oraz inne niezbędne rzeczy.

REGULAMIN SESJI:

  • wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce, które nie podlegają reklamacji ( proszę o zapoznanie się z moim portfolio)
  • rozliczenie za sesję następuje w dniu oddania gotowego materiału
  • oryginalne zdjęcia RAW bez edycji nie są oddawane ani sprzedawane 
  • czas oczekiwania dla Klienta na gotowe zdjęcia to około 60 dni roboczych od wybrania zdjęć przez klienta.
  • nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć podczas sesji jest zabronione
  • podczas sesji rodzice odpowiadają za starsze rodzeństwo i ewentualne szkody przez nich wykonane
  • proszę o nie spóźnianie się na sesję (max 15 minut), ponieważ w tym dniu mogą odbywać się jeszcze inne sesje